piątek, 21 października 2011

Obiecana torba

Ze spotkania , o którym pisałam w poprzednim poście.Wreszcie ją dopadłam   i aparat akurat był w pobliżu.Muszę się przyznać ,że świetnie mi służy i nawet o niej nie zapominam ;)

Ale,ale to nie koniec, powstało coś jeszcze. Na stronie Qlturka znalazłam w ten sam sposób malowaną koszulkę.Mojemu starszemu synkowi bardzo się spodobała i wspólnymi siłami (mamusia zrobiła szablon ,sama samusieńka :P a syncio bardzo dzielnie malował ) powstała ekm ,ekm ...czaszka :P .W ten sposób najmniej ulubiona koszulka stała się najlepszą .Radość dziecka bezcenna ;)

8 komentarzy:

 1. świetna koszulka! :)))
  na czym wycinasz szablony?
  u mnie za czasów harcerskich wycinało się je ze zdjęć rentgenowskich, a potem hurtem 150 koszulek na obóz ;) a nawyk zbierania zdjęć został, bo a nóż się przydadzą... :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Klaudynko czaszkę wycinałam ze zwykłego papieru kartonowego.Zrobiłam tak samo jak na filmiku.Sposób ze zdjęciami rtg też znam ,ale poszłam na wygodę i szablon na torbę był wycinany ploterem tnącym :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Suuuper... szczególnie koszulka mnie rozbawiła:-) szablon i farbka do tkanin??

  OdpowiedzUsuń
 4. Koszulka czadowa!:)
  A torba fantastyczna! Piękny motyw!! I "moja" kolorystyka:)

  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mhmm... torba fantastyczna :) Bez przepychu, bardzo delikatna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sabik na koszulce to zwykła farba akrylowa z budowlanego.Mam kilka plamek na swoim golfie roboczym już chyba od roku.Ani trochę nie zeszły,więc myślę,że tu będzie podobnie.Zresztą zobacz na stronie Qlturki.

  Alicjo,Doti :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Super i torba, i koszulka :) Brawa dla młodego :) Jak ja dawno nie malowałam na koszulkach... może kiedyś coś znów zmajstruję ;)

  OdpowiedzUsuń